Gebze Evden eve Nakliyat

Gebze Evden Eve Taşıma

Kocaeli’nin en önemli ilçeleri arasında yer alan Gebze’de taşınma işleriniz için firmamız size yardımcı oluyor. Gebze evden eve nakliyat firması olarak Gebze ve çevresinde karşınıza çıkan firmamız; taşınma sürecini sizin için hem hızlandırıyor, hem de sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

Gebze’de oturuyor ve bir başka yere evinizi ya da ofisinizi taşıtmak istiyorsanız; firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz. Gebze’nin dört bir yanında hizmet veren firmamız, deneyimli elemanları ve uzman kadrosu ile başarılı işler ortaya koymaktadır.

Firmamızın bünyesinde farklı tip araçlar mevcut olduğu için; eşyalarınızın yoğunluğuna göre tarafınıza en uygun araç tahsis edilmektedir. Gebze’de oturan ve evini ya da işyerini başka bir yere taşımak isteyen insanlara, sadece bir internet bağlantısı uzaklıktayız. Resmi web sitemize giriş yaparak bizden yardım alabilir ve yapmış olduğumuz hizmetleri detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Gebze de Evden Eve Asansörlü Taşıma Var Mı

Gebze evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde yer alan hizmetler arasında; asansörlü taşımacılık hizmeti de yer almaktadır. Bu hizmet sayesinde evinize dışarıdan bir asansör yardımı ile eşyalar kolay bir şekilde çıkarılmaktadır. Oldukça güvenilir ve bir o kadar da pratik olan bu hizmet sayesinde taşınma işleminiz kısa sürede sonuca erecektir. Firmamızın kaliteli bir şekilde yaptığı bünyesinde yer alan hizmetlerden bir diğeri ise; parsiyel taşımacılığı olmaktadır. Bu da ödeyeceğiniz rakamı minimum seviyeye indirmektedir.


Blog Yazıları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

B

image04

Evinizi evden eve taşıtmak istiyor ve Gebze evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi edinmek istiyorsanız firmamızla iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evini taşıtmak isteyen siz değerli müşterilerimize Gebze evden eve fiyatları hakkında genel olarak bilgi vermek istiyorum. Evden Eve nakliyeyi iki şekilde düşünecek olursak şehir içi evden eve nakliyat ve şehirler arası evden eve nakliyat.

Şehirler arası nakliye,nakliyat, taşımacılık fiyatları;

Şehirler arası nakliye fiyatı hesaplanırken gidilecek mesafe,yakıt ve yol masrafları,şoför harcırahı,eleman harcırahı gibi etmenler baz alınarak fiyatlama yapılır.

Şehirler arası gidilecek mesafe (km)

Şehirler arası taşınacak Eşyanın miktarı ,eşya boyut, araçta kapladığı hacim

Şehirler arası taşınacak Eşyanın gönderilmek istenen zamanı ve verilen süre.

Şehirler arası taşınacak Eşyaya yapılacak olan emtia sigortası.

Şehirler arası taşınacak Eşya için kullanacak ambalaj ve paketleme miktarı.

Şehirler arası taşınacak Eşyaların alınacağı ev ile ve gideceği evin kat oranları, her iki binada da asansörün kullanılıp kullanılamayacağı.

Şehirler arası Gönderilecek olan eşya için istenilen araç türü, parsel taşıma mı? yoksa özel tek araç mı?

Şehir içi nakliye fiyatları;

Şehir içi nakliye fiyatı hesaplanırken yakıt gideri çok dikkate alınmazken burada ambalajlamanın aynı gün yapılıp yerleştirilmesi kullanılan işçi sayısı dikkate alınmaktadır.

Şehir içi taşınacak Eşyanın miktarı , eşyanın içeriği, lake mobilya farklı ambalajlama tekniği kullanılmaktadır. şehir içi taşınacak Eşyaya emtia sigortası.

Şehir içi taşınacak Eşya için kullanacak ambalaj ve paketleme miktarı.

Şehir içi taşınacak Eşyaların alınacağı evin ve gideceği evdeki yerin kat oranları, asansörün kullanılıp kullanılamayacağı.

Şehir içi taşınacak Eşyanın hacimsel ve eşyanın masif yada lake mobilya özel içerikli mobilya olma özelliği.

Şehir içi taşınacak Eşyanın boşaltılacak yer ile araç arasında ki mesafe. (Bu sadece 50 m üzeri için geçerlidir.)

Şehir içi taşıncak Monta ve de montajı yapılacak eşya sayısı.

Şehir içi taşıncak eşyada Evden eve asansörün kullanılıp,kullanılmayacağı.dış asansör diğer bir deyişle araç

Şehir içi Taşınma sırasında,taşınacak evin merdiven yapısı,buradan kastımız eşyanın taşınma sırasında personelle oluşturacağı zorluklara dikkat edilir ama genelikle fiyat hesaplamalarında göz ardı edilir."


Gebze Evden Eve Firmaları

B

Gebzede birçok evden eve nakliyat yapan nakliye firması vardır.peki hangi nakliyat firması daha güvenilir ?özellikle gebzede Nakliye firmalarının güvenirliği müşteri gözünde pek bir sorgulanır durumda.Son dönemlerde yaşanan müşteri eşyasına zarar verme, sigorta yapmama müşteriden fazladan ücret talep etme nakliyat firmalarının itibarını gölgelemektedir. Gebzede evden eve alanında faaliyet gösteren firmalardan olan firmamız Kocaeli güven Nakliyat müşteri memnuniyeti ve güvenini iş ahlakı olarak benimsemiştir.Kocaeli güven evden eve nakliyat ,Eşyalarınızın güvenle zarar görmeden taşınmasının garantisini vermektedir.


Gebze de Eşya Taşıma Kolaylaştı

B

Kamu personelinin 2017 yılı senesinde en çok düşündüren; eşyamı nasıl taşıtacağım düşüncesiyle sürekli google arama sonuçlarında mesafe ölçer yada kilometre hesaplayıcılarabakarak fiyat skalası hakkında sürekli arayış içine girmeleri acaba taşıyan firma işinde özverili mi?. gerçekten iyi bir firma mı, daha ucuz nasıl taşına bilirim sorularını da birlikte getirmekte. işte bu noktada , güvenilir bir firma arıyorsanız, biz hep yanınızdayız. nakliye sektöründeki müşteri referanslarımız polis, asker, doktor, hakim, savcı istediğiniz her gruptan referans verebiliriz.


Gebze şehir içi taşımamız

B

hereke 17 ağustos mahallesi,kuşkonmaz sokaktan alıp Atatürk orta okulunun oraya getirdiğimiz müşterimizin referansıyla gebze beşevler mahallesinde oturup yine Atatürk orta okulunun bulunduğu yere getirdiğimi müşterimiz Nurettin beyin eşyasını da bugün taşıdık. müşterimizin memnuniyeti bizim öncelikli ilkemiz. her iki müştermize de bizi tercih ettikleri için teşekkür ederim


kocaeli gebze- van merkez taşımamız

B

kocaelinin gebze ilçesinden 3+1 eşyasını taşıdığımız Doktor emrah beyin eşyası 25 haziran da eşyası teslim edilmiştir. bize bilgisiyle güzel yorumlar yapması ve önerileri için kendilerine çok teşekkür ederiz.. güle güle otursunlar.