Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat
Arnavutköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avrupa Yakası’nda nakliye ve taşımacılık hizmeti sunan evden eve nakliyat firmamız, Arnavutköy halkına da bu hizmeti veriyor.

Arnavutköy’de oturan ve çeşitli sebeplerden ötürü başka bir ilçeye taşınmak isteyen bireyler, Arnavutköy evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçerek, son derece güvenilir ve hızlı bir biçimde bu süreci tamamlar.

Güler yüzlü ve başarılı elemanları ile sizlere taşınma konusunda yardımcı olan firmamızın bünyesinde, farklı boyutlarda birçok araç mevcuttur.

Eşyalarınızın yoğunluğu dikkate alınarak, tarafınıza en uygun araç tahsis edilmektedir. Mümkün oldukça tek seferde eşyalarınız, yeni adresine taşınmaktadır.

Arnavutköy Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Arnavutköy Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızın yeni adresine daha güvenilir ve daha pratik bir biçimde ulaştırılmasını sağlıyoruz. Arnavutköy evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, asansörlü taşıma hizmeti sayesinde, birçok kişinin 1 numaralı tercihi olmaktadır. Bol referanslı nakliye firmaları içerisinden kendisine yer bulan firmamız, sağlam ve güvenilir nakliye firması aramakta olan kişiler için bulunmaz bir fırsattır. Sağladığı güven sayesinde bugüne kadar geniş bir referansa sahip olmayı başarmıştır. Aynı zamanda son derece uygun fiyatlar ile bu hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Arnavutköy Nakliye Fiyatları

Fiyatları diğer firmalara oranla daha düşük seviyelerde tutan firmamız, ekonomik şartları da düşünerek, herkesin bütçesine hitap etmeye çalışıyor. Kocaeli Güven Nakliyat taşıma fiyatları, ne ucuz ne de pahalıdır. Mesafe, taşınacak eşya, nereden ve nereye taşınılacağını baz alarak fiyat politikası uygular. Asıl amacı zaten müşteri memnuniyeti olan firmamızın, parayı da 2. Planda bırakıyor olmasıdır.

Nakliye Çalışmasında Kullanılan Ekipmanlar

Evden Eve Nakliyat'ta koli, kraftlı naylon, balonlu naylon, streç, bant ve ip kullandığımız malzemeler arasında olmaktadır. Eşyanızın taşınması için kullanılan balonlu naylon ya da kraftlı naylonlar, denge bakımından kalınlıkları ve sürtünme mukavemeti fazla olan malzemeler tercih edilmektedir. Eşyanızın korunaklı ve zarar görmeden taşınması için patlamayan baloncuklu naylonla taşıma yapılmaktadır. Baloncuklu naylonun özelliğinde, sırt sırta bakan yüzeyler, iç kısımda kalmaktadır.

Eşyanızın nakli sırasında örneğin koltuk takımınızı balonlu naylonla sarılıp, taşınma sırasında bir sürtünme olsa bile, balonlu naylon yırtılmamakta ve eşyanız zarar görmeden taşınmaktadır. Evden Eve eşyanızın balonlu naylonla sarımı öncesinde hassas ürünlerde (örneğin beyaz eşya, mobilya gibi) balonlu naylon öncesinde, köşebent kullanılır ve sargı işlemi çift ambalaj usulüyle uygulanmaktadır.

İstanbul Arnavutköy evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunan firmamızı, günün her saati arayıp, nakliye ve uygun fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile