Evden Eve Ücretsiz Eksper Hizmeti

Expertiz Hizmetimiz

K

ocaeli güven evden eve nakliyat olarak sizlere sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz kapsamında; eşyalarınızın nasıl taşınacağı, ne şekilde ambalajlanacağı, taşınmadan önce bilmeniz gereken pratik bilgiler ve ücretlendirme konusunda müşterilerimize bilgilendirme yapılır. Müşterilerimizin de istekleri not alınarak eşyalarınız sizlerin istediği doğrultuda, itina ile sizleri memnun edecek şekilde taşınır. Bu bağlamda Ekspertiz hizmetimiz, sizlerin hizmet hakkında bilgi sahibi olmanız ve isteklerinizi gerçekleşmesi için çok önemli bir adım olup, Sizleri memnun etmekte asli görevimizdir.

Ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için müşteri temsilcilerimize eksperlik talebinde bulunmanız ve rezervasyon açmanız yeterli olmaktadır. Rezervasyon tarihinde evden eve taşıma konusunda uzman olan ekibimiz, sizlere taşınmanız konusunda kafanızda olan her türlü soru işaretini cevaplandırıp örnek taşıma fotoğraflarımızla görsel örnekler sunmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi konusunda ekibimizin yanında getirdiği baloncuklu naylon ve kraftlı kağıt gibi numuneleri sizlere tanıtarak bu malzemelerin sıra dışı durumlarda darbeleri nasıl absorbe edeceğinin sunumları yapılmaktadır.

Ayrıca ücretsiz expertiz hizmeti için gelen ekibimiz, hizmet çeşitlerinin tanıtımını yaparak müşterilerimizin taşınma kapsamında neler istediğini, neler beklediğini çözüme kavuşturmaktadır. Taşınma çeşidine karar veren müşterilerimize bazı pratik bilgiler verilmektedir. Örneğin; ufak eşyaların kolilemesini kendi yapmak isteyen müşterilerimize bu konuda eşyaların nasıl kolileneceği, kırılacak ibareli kolilerin nasıl belirleneceği, ve doğru bilinen yanlışların neler olduğu gibi pratik bilgiler verilmektedir.