Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firma olarak, İstanbul’a taşınacak ya da İstanbul’dan başka bir şehre gidecek olan ev ve işyeri sahipleri için güvenli hizmet sağlıyoruz. Firmamız, bugüne kadar sağlamış olduğu referansları ile müşterilerinin karşısında kendinden emin bir şekilde ve özgüven ile işe sarılmaktadır. Sizlerin eşyalarını, kendi eşyaları gibi titizlikle paketleyip muhafaza eden ekibimiz, gerek yükleme ve taşıma aşamasında, eşyalarınıza sahip çıkar. intikal edecek adrese güvenli bir şekilde sorunsuz ve masrafsız olarak ulaştırır.

Şehirlerarası nakliyat firmaları içerisinden müşterilerine sunduğu kalite ve güvenle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firmamız, nakliye ve taşımacılık alanında yeni bir çığır açmıştır. Kaliteli ve güvenilir personeli ile taşınma işlerinizde size destek olan Kocaeli Güven Nakliyat, taşıma ekibinin yanı sıra, bünyesinde farklı tip kamyon ve her türlü hava koşullarında bile, dur durak demeden çalışan araçları mevcuttur. Bu sayede ihtiyacınız için en uygun araç tarafınıza temin edilir.

Evden eve taşınma işi sürekli başa gelen bir durum değildir. Kirada oturanlar veya iş sebebiyle sürekli farklı şehirlerde çalışmak zorunda olanların daha çok karşılaştığı bu durum, yoğun ve stresli bir süreç olmaktadır.

Bir an önce yeni eve geçip yeni düzenini kurmak isteyen insanlar, bir panikle yanlış kararlar verebilir, özellikle durum acilse bu daha da mümkündür. Ancak nakliye firmaları bu süreci en sakin ve en hızlı şekilde yönetebilen, alanında uzmanlaşmış firmalardır.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

İstanbul evden eve taşımacılık fiyatları, almak istediğiniz hizmetlere ve eşyalarınızın miktarına göre değişim göstermektedir.

Fiyatlar yapılacak olan işin nevi ve içeriğine göre size detaylı bir şekilde anlatılmakta ve onayınıza sunulmaktadır.

Bu ve bunun gibi tüm nakliye işleri ile ilgili bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu zamana kadar alanında en iyi bir şekilde hizmet vermeyi başarmış olan firmamız, fiyatlarının uygun olmasıyla birçok ev ve işyeri sahibinin, taşınma konusunda referansı ve tercihi olmuştur.

Referanslı nakliyat firmaları arasında yer almayı başaran İstanbul evden eve nakliyat firmamız, bünyesinde yer alan deneyimli ve kaliteli elemanları ile sizin için bu işi kısa sürede ve güvenilir bir biçimde çözüme kavuşturmaktadır.

İstanbul Evden Eve Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde çok daha fazla insan yaşadığı için çok daha fazla da taşınma işi olur. İstanbul şehir içi evden eve nakliyat firmamız ile bu süreci en kaliteli şekilde yönetiyoruz.

Bir firmayla anlaşırken en dikkat etmeniz gereken şey, gerekli belgeler ve uzmanlıklara sahip olup olmadığıdır. İşinde tecrübesiz ve belgeleri bulunmayan bir firma ile kaliteli bir iş bekleyemeyeceğiniz gibi, eşyalarınızda oluşabilecek herhangi bir hasara karşı da herhangi bir hak talep edecek muhatap bulamamanız olacaktır.

Firmamız bu konuda sizlere her türlü tecrübesi ve alanında profesyonel personelleri ile sigortalı taşımacılık yaparak sizin ve eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutuyor.

İstanbul Evden Eve Şehirler Arası Nakliyat

İnsanların barınma ihtiyacı en temel ihtiyaçlardan biridir. Ekonomik sebepler, kişilerin istediği istediği boyutlarda evlerde oturmasına şans vermediği gibi, iş yerine yakın olan bir ev tercihi ise istemese bile zaruriyet kabul gören bir durum olmaktadır. Zaman içinde ise değişen şartlarla insanlar evlerini değiştirmek isterler ya da mecbur kalırlar. Tüm bunlar olurken en çok ihtiyaç duyulan şey ise güvenilir bir nakliyat firması bulmak ve uygun şartlarla anlaşabilmektir.

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat firmamız ile bu süreçte en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sizlere sunuyoruz.

Kaliteli bir firma, çalışanlarına da değer veren ve kullandığı ekipmanları da kaliteli tercih eden bir firma olacaktır. Bu da hem işçiliğin kaliteli olmasını, hem de eşyalar için kullanılacak malzemelerin iyi olmasını sağlayacaktır.

Sizlerle sözleşme imzalayan firmaları tercih etmeniz de sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Bu sayede eksik ya da hasarlı eşya bildirim hakkınız olacaktır. Firmamız güler yüzlü ve alanında uzman çalışanları ve kaliteli ekipmanları ile taşıma konusuna yıllarını vermiş, tecrübeli bir firmadır. Bizleri tercih ederek farkımızı kendiniz keşfedebilirsiniz.

İstanbul Asansörlü Nakliye Hizmetleri

İstanbul Asansörlü Nakliye Hizmetleri için, bizi arayabilirsiniz. Eğer taşınacağınız mülkün yüksek katlı olması, merdiven eşya taşımaya müsait olmayışı, ya da binada ki asansörünün kullanılmaması gibi durum ile karşılaşıldığında, eski ya da yeni eviniz içinde asansörlü taşıma çözümü sunuyoruz.

Sıradan firmaların aksine güler yüzlü bir şekilde sizi karşılayan Kocaeli Güven Nakliyat, daha en başından sizlere izlenecek olan bütün adımlar hakkında da bilgiler vermektedir. Bu sayede kafanızda herhangi bir soru işareti ya da şüphe kalmadan, hizmet almış olursunuz. Taşınma işleminin hiçbir safhasında size bir iş düşmeyecek, siz sadece arkanıza yaslanarak, bu işin akışı izleyeceksiniz.

İstanbul veya ilçelerine ya da farklı şehirlere taşınmak isteyenler için, uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti sunmaktayız. Paketleme, parça eşya, kolileme ve ev taşıma hizmeti, dinamik ekibimiz tarafından güvenli olarak sağlanmaktadır.

İyi bir firmanın bünyesinde kesinlikle bulunması gereken ekipmanlardan biri de asansör sistemidir. Yeni nesil taşımacılık için en büyük kolaylık ve pratikliği sağlayan asansör sistemi, hem daha hızlı hem de daha güvenli bir taşıma sağlar. Bina dışında yük kamyonu üzerine kurulan asansör sistemi, raylı bir sistem sayesinde aşağı ve yukarı hareket kabiliyeti olan bir sistemdir. Bina dışından, içine girmeye ve fazla insan gücüne gerek duymadan eşyalarınızı uygun olan pencere ve balkon ya da teraslara güvenle indirmeyi sağlar.

Asansörlü taşımacılık, evin bulunduğu konumun ya da diğer şartların elverişsizliği gibi durumlarda tercih edilir. İstanbul gibi bir şehirde eski tip evler neredeyse kalmadığı gibi, yerlerine çok katlı binalar hatta gökdelenler inşa edilmesi, asansörlü taşımacılık kullanımını mecbur hale getiriyor. Çok katlı binalara, insan gücü ile eşya çıkarılması büyük bir serüven olacaktır. Eşyaların ise zarar görmemesi biraz hayal oluyor. Firmamız bünyesinde bulunan asansörlü taşıma hizmeti ile istediğiniz yerde sizlere hizmet veriyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Evlerin ya da iş yerlerinin tüm eşyalarının değil, taşınmasını istediği belli başlı parçaların taşınması işi olan parça eşya taşımacılığıdır. Daha çok şehirler arası tercih edilen bu taşımacılık, şehir içi de kullanılmaktadır.

Herhangi bir yerde bulunan parça eşyalarınızı çelik kasa taşıma kamyonlarıyla güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Şehirler arası sigortalı taşımacılık önerilen bu taşımacılıkla ister çeyizlerinizi, ister başka bir şehirden satın aldığınız bir eşyayı firmamızın parça eşya taşıma hizmeti ile istediğiniz yere naklediyoruz.

İstanbul Eşya Depolama

Eşya depolama ihtiyacı her geçen gün daha küçük evler ve daha küçük ofislerde yaşamak zorunda kalınmasıyla daha çok gündemde olan bir nakliyecilik koludur. Kullanmadığınız, daha sonra kullanmak üzere satın aldığınız, ya da evinizde bulunan ve manevi değeri olan bir eşya fark etmeksizin İstanbul eşya depolama hizmetimiz ile her türlü eşyanızı tüm güvenlik önlemleri alınmış depolarımızda sizler için saklıyoruz. Talep ettiğiniz süreç sonunda ise isteğiniz dâhilinde evinize taşıyoruz.

Evden Eve Nakliye de Kullanılan Ekipmanlar

Evden Eve Nakliye de kullanılan ekipmanlar koli, kraftlı naylon, balonlu naylon, streç, bant ve ip malzemeler arasında hazır bulunur. Eşyanızın taşınması için kullanılan balonlu naylon ya da kraftlı naylonlar, denge bakımından kalınlıkları ve sürtünme mukavemeti fazla olan malzemeler için tercih edilmektedir. Eşyanızın güvenli ve zarar görmeden taşınması için, patlamayan balonlu naylon ile sarılarak koruma altına alınır.

Eşyanızın nakliyesi sırasında koltuk takımları ve beyaz eşyalarınız balonlu naylonlara sarılıp, taşınma sırasında sürtünme olsa da, yırtılma ve eşyanın zarar görme durumu olmaz. Evden Eve taşınacak olan büyük ve hassas ürünler için, köşebent kullanılır ve sargı işlemi çift ambalaj usulüyle uygulanır.

İstanbul evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunan firmamızı, günün her saati arayıp, taşımacılık ve uygun fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Unutmayın! Taşımacılık işi uzmanlık gerektirir.



İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile