Kartal Evden eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Firmamız Kartal Evden Eve Nakliyat'ta Çağımızın bizlere sunduğu yenilikler ve kolaylıklarla birlikte insanların beklentilerinin değişmesi doğrultusunda, belirlenen hizmet standartları evden eve sektörünü de beraberinde getirmiştir.

Evden eve sektörünün doğuşu ile birlikte eskiden açık kamyonlarla yapılan taşımacılık da tarih olup, sadece evden eve sektörü için geliştirilen kapalı kasa araçlar kullanılmaya başlanmıştır.

Devletin de bu konuda belirlemiş olduğu standart ve belgelerle birlikte sadece ev taşıma belgesi olan araçlar evden eve sektöründe kullanılmakta, bu kriterler dışında yapılan evden eve hizmetlerinin cezai müeyyidesi bulunaktadır.

Evden eve sektöründe temel standart eşyaların alındığı evdeki şekline en yakın bir biçimde teslim edilmesidir. Eşyaların alındığı evdeki şekli, konumu, diziliş biçimi nasılsa, teslim edileceği evde de buna benzer şekilde teslimatın yapılmasıdır.

Bu hizmetlerin belirlenmesine ve evden eve sektörünün doğuşuna öncülük eden şirketlerin başında gelen Kocaeli güven evden eve nakliyat olarak müşterilerimize bu konuda en iyi taşımacılığı sağlama konusunda hizmet vermekteyiz

Kocaeli güven nakliyat olarak evden eve hizmetimizin kapsamını sizlerle birlikte belirleyip en uygun evden eve nakliyat fiyatlarını size sunmaktayız. Bu kapsama kolilemenin müşteriler tarafından yapılıp kaba eşyalarınızın montaj-de montaj işleri tarafımızdan yapıldığı standart hizmet ya da her şey dahil müşterilerimize anahtar teslimi taşımacılık yaptığımız A’dan Z’ye diye tabir ettiğimiz hizmet örnek olarak verilebilir.

Hizmet çeşitlerimiz müşterilerimizin beklentileri, bütçesine uygunluğu ve bulunduğu kat yüksekliğine göre sunduğumuz öneriler doğrultusunda belirlenmektedir.

Her geçen gün evden eve sektörüne kattığımız yenilikler ve müşterilerimize sağladığımız kolaylıklar sayesinde sizlerle birlikte kocaman mutlu bir aile oluşturmaktayız. Sizlerde eşyalarınızı profesyonel ellerde, güvenle ve gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla taşıtmak istiyorsanız Kocaeli güven nakliyata gelip mutlu aile kervanımıza katılabilirsiniz

Blog Yazıları

istanbul kartal- mardin kızıltepe müşteri sözleşmemiz

B

istanbul kartaldan mardin kızıltepeye gidecek müşterimizle 23 haziranda sözleşme yaptığımız polis memuru AYDIN beyin eşyasını; temmuz sonu yada ağustos başı taşıyacağız.

AYDIN bey çok dikkat cekici ve dürüst biriydi. eşya ekspertizine gittiğim gün fiyat da anlaştıktan sonra bir arkadaşının 4 kolisinin de mardine götürürsek fiyatı ne olur diye sorması; gerçekten dürüst insanların hala var olduğunu görmek çok sevindirdi.

AYDIN bey aslında bize söylemeden 4 koliyi kendi eşyasının içine koysa bile haberimiz olmayabilirdi.Başkalarının haklarına ve karşısındaki insanlara nezaketli davranışıyla dikkat çeken Aydın bey, 4 kolinin fiyatını istemiş olması bizim nazarımızda çok değerli bir insan profilini çizdiğini söylemeden edemeyeceğim.

AYDIN bey gösterdiği dürüstlüğü,nezaketi ,misafirperverliği hele aile düzeniyle örnek alınmayı hak edecek yaşantısıyla hepimize birşeyle ögretebilecegini düşündüğüm aydın beye çok teşekkür ederim.Kartal evden-eve-nakliyat.html