Kartepe Evden eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Eğer Kartepe’de veya civarlarında oturuyor ve taşınma işlemine ihtiyaç duyuyorsanız; Kartepe evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İnsanların büyük bir titizlilik ile yaklaştıklarını ve ince eleyip sık dokuyarak taşınma hizmeti almak istedikleri firmayı seçtiklerini biliyoruz. Zira bu alanda baştan savma iş yapan ve yüksek fiyat veren birçok firma bulunmaktadır. Aynı zamanda firmaların birçoğu da; eşyalarınızı evden alıp araca yükledikten sonra; yeni adrese gidildiğinde eşyalarınızı ilgili kata kadar çıkarmamaktadır. Araçtan indirerek, bizden bu kadar deyip geçmektedir. Bu da insanların mağdur olmasına ve bir anda eşyalar ile kapıda kalmasına neden olmaktadır.

Firmamız bugüne kadar aklınıza gelen bütün sorunları yıkarak, elinizi adeta sıcak sudan soğuk suya sokmayacak bir hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. İlk önce eşyalarınız sigortalanmakta ve bu şekilde olası hasar direkt olarak karşılanmaktadır. Ardından kırılması muhtemel olan eşyalar özel olarak paketlenmektedir. Daha sonra eşyalarınızın yoğunluğuna göre tarafınıza tahsis edilen araca paketlenen eşyalar yüklenmektedir.

Kartepe evden eve nakliyat firmamızın taşımacılık hizmeti de bu noktada başlamaktadır. Eşyalar araca nakledildikten ve nakliye hizmeti son bulduktan sonra; sıra taşımacılık hizmetine gelir ve usta şoförlerimiz yardımı ile eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. Ardından eşyalar yeni adrese yine personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde çıkarılır.

Eğer oturacağınız daire yukarı katlarda ise; asansörlü taşımacılık hizmeti verilir ve dıştan bir merdiven yardımı ile eşyalarınız daha pratik ve daha güvenilir bir şekilde ilgili daireye ulaştırılır. Bu şekilde nakliye ve taşımacılık hizmetimiz son bulmuş olur.


Blog Yazıları

Blog yazısı mevcut değil

Kartepe evden-eve-nakliyat.html