Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat
Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli evden eve nakliyat işleri son yıllarda bireysel çalışmaların yerine, alanında profesyonel kadrosu ile firmaların devraldığı eşya taşıma işlemidir. Sizde profesyonel taşıma istiyorsanız 0507 703 08 01 nolu telefondan ulaşın.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları eşyalarınıza ve talep ettiğiniz hizmete bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Evden eve taşımacılık işlerinde yakıt ve çalışan sayısı gibi bazı farklı detaylar da vardır. Bir diğer detay ise dairede kaç oda olduğu ve her odada bulunan eşyaların sayısı ve durumlarıdır. Koltuk takımı sayısı ve içlerinde kaç tekli kaç üçlü koltuk olduğu nakliye firmasının öğrenmesi gereken bir konudur. Kaç tane beyaz eşya olduğu ve binanın yük asansörü olup olmadığı da firmayı ilgilendiren konulardandır.

Firmamız tüm bu işlemler için taşınma gününden önce evinize bir ekspertiz göndererek tüm detaylarla incelemesini ve sözleşme, sigorta gibi gerekli evrakların düzenlenmesini sağlar. Yürütülen tüm bu evrak süreci sizin ve eşyalarınızın iyiliği için olduğu gibi, bizlerin de mağduriyetini engellemek için yapılmaktadır.

Kocaeli Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Eşya taşıma işlemi herkesin başına gelebilen bir süreçtir. Yeni evlenen bir çiftin ilk ihtiyacı yeni bir ev tutmaktır.

Aynı şekilde bir şehirden başka bir şehre giden bir öğrencinin de ilk ihtiyacı bir evdir. İş sebebiyle başka şehirlere atanan memurlar ya da sadece evini değiştirmek isteyen aileler yeni evlere ihtiyaç duyarlar.

Yeni ev bulma telaşı içinde bir de zamanında alınmış pek çok eşya da kişilerin üstüne yük olur ve strese sebep olur. Tüm bu taşınma telaşı içinde Kocaeli şehir içi evden eve nakliyat hizmetimizle sizlere her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeler sayesinde en güvenilir şekilde eşyalarınız istediğiniz yerden diğer yere firma çalışanlarımız sayesinde taşınmaktadır.

Kocaeli Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tüm taşınma süreci boyunca kusursuz bir sonuç almak en iyi firmayı seçmekle başlamaktadır. En iyi firma ise hem tecrübeli hem de işine önem veren çalışanlar ile mümkün olmaktadır. 

Kocaeli şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz ve bu sektöre yıllarını vermiş, profesyonel kadromuz ile sizlere en garantili taşımacılığı sunuyoruz. Firmamız tarafından yapılan sigorta ve sözleşmeler sayesinde de eşyalarınız güvence altına alarak, sizlerin gözünü arkada bırakmıyoruz.

Asansörlü Taşıma

Eski tip, birkaç katlı ya da tek katlı müstakil evler için taşıma konusu rahat bir şekilde yürütülüyordu. Ancak bulunduğumuz çağda artık bu tarz evlerde yaşayan neredeyse kalmadı.

Artık binalar her geçen gün yükselmekte, birkaç katlı evlerin yerini ise gökdelenler ve rezidanslar almaktadır. Bu şartlar dahilinde eşya taşımacılığı ise eski tipte kalamazdı. Asansör taşımacılığı, taşımacılık işlerinde yeni bir dönem yaratan gelişmelerin başında geliyor. Asansörlü taşıma hizmeti, binanın dış cephesi üzerinden kurulan bir asansör sistemiyle eşyaların güvenli bir şekilde pencere ya da balkonlara taşınması işlemidir. Bu iş, belli başlı güvenlik tedbirlerini de beraberinde getirmektedir.

Asansörün binaya tam olarak dayanması gerekmektedir. Dayanmadığı takdirde eşya aşağı ya da yukarı taşınırken sarsıntılar meydana gelir ve bu da eşyanızın zarar görmesine sebep olabilir.

Aynı şekilde asansörün halatlarının da uzman kişiler tarafından iş öncesi kontrolleri yapılmalıdır, aksi halde halatlarda meydana gelebilecek kopma sebebiyle eşyalarınız yere düşebilir.

Firmamız tüm güvenlik tedbirleri ve bakımları yapılan asansör hizmeti ile her türlü taşımacılığı belli bir güven ve kalite standartlarına göre yapmaktadır.

Parça Eşya Taşıma

Nakliye firmamız pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Parça eşya taşıma hizmeti de bu hizmetlerin içindedir.

Başka bir şehre gezmeye gittiğinizde bir mağazadan satın aldığınız ikinci el bir eşya ya da internetten satın aldığınız bir eşya fark etmeksizin, parça eşya taşıma hizmetimiz ile sorunsuz bir şekilde istediğiniz adrese teslimini yapmaktayız.

Şehir içi parça eşya taşıma işlemini insanlar şahsi araçları ya da tanıdık vasıtası ile çözerken, şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti yoğun talep görmektedir. Firmamız, kaliteli ve kullanışlı araçları ile her türlü eşyanızı istediğiniz adresten bir diğerine kusursuz bir taşıma garantisi vermektedir.

Eşya Depolama

Elinizdeki fazla ve kullanmadığınız eşyalardan kurtulmanın en kolay yolu Eşya depolama hizmetimizdir. Eşyalarınıza her türlü güvenlik tedbirleri ile kaliteli bir depolama hizmeti sunuyoruz.

Eşyalarınızın hem depolanması hem de herhangi bir zarar ya da hasara karşı uygun şekilde ambalajlanması çalışanlarımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Sigortalı ve sözleşmeli olarak eşyalarınızı alır ve aynı şekilde size teslim ederiz.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile