Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde yapacağınız ikame değişimi işlemlerinde eşyanızın taşınması en zorlu sürecin yaşanmasında etki eder. Eşyanızın tamamının toplanmasının yanı sıra taşınma esnasında herhangi bir hasar görmemesi için ide özel ile paketlenmesi ya da kolilenmesi gerekir. Yapılacak bu işlemler son derece zaman almak ile beraber yorucu olan işlemlerdir.

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın taşınma işlerinde sadece eşyaların toplanıp paketlenmesi değil aynı zamanda nakliye için araç ve taşınma için eleman temine de ihtiyaç duyulur. Özellikle yüksek katlardan yapılacak olan nakliye çalışmasında ise asansörlü taşımacılık sisteminden faydalanmanız gerekebilir. Tüm bu işler ile uğraşarak hem maddi hem bedensel hem de ruhsal olarak sıkıntı yaşamamak için ise Tuzla evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak kısa sürede ve kolaylıkla taşınmanın avantajını elde edebilirsiniz.

Tuzla Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın taşınması işlerinde yakın mesafe ya da uzak olması fark etmeksizin aynı özen ve itinalı çalışmaya yer açılması gerekir. Eşyanın sadece taşınmasındaki özen değil paketleme işlemlerinde de aynı kalitenin sunulması önemlidir. Tuzla şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde size destek sunan firmamız konusunda uzman ve deneyim sahibi olan ekip ile kısa sürede adresinize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizi sunuyoruz.

Firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanmanız sağlanarak hizmet bedelinin de belirlenmesi mümkün olur. Hizmet bedeline onayınız ile beraber sözleşme hazırlanarak hizmet sunumuna geçilir.

Tuzla Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Tuzla şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimizde de şehir içi nakliye de olduğu gibi aynı itinaya yer açarak işlemleri tamamlamaktayız. Uzmanlığı ve tecrübesi ile size destek sunacak olan personelimiz kaliteli araç gereç ve malzeme kullanımı ile eşyanızın paketlenmesini ve kolilenmesini destek olur.

Şehir içi ya da şehir dışı fark etmeksizin tüm ev ya da iş yeri nakliyelerinde hizmet sözleşmesi düzenlenmesinin yanında nakliyat sigortasından da faydalanmanız sağlanır. Böylelikle eşyanızın taşınmasında itinalı çalışmaya karşın doğabilecek olan kazalara karşıda bedeli güvence altına alınır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları her taşınma işlemi için farklıdır. Aynı adrese aynı mesafede eşyanın taşınmasında taşınacak olan eşya yükü farklı olabilirken aynı zamanda binanın sunduğu avantaj ve dezavantajlarda farklılık yaratabilmektedir. Bu sebep ile her bir evden eve nakliye işlemi için fiyatlandırma yapılmasında ücretsiz eksper hizmetimiz başvurunuz sonrasında verilir.

Ücretsiz olarak sunduğumuz eksper hizmetinde yetkili personelimiz tüm eşya yükünüzün detaylarına dikkat ederken bina durumu, yeni adres bilgileri, talep edilen ek hizmetler gibi incelemeleri yaparak raporu hazırlar. Hazırlanan eksper raporuna göre de sunulacak olan hizmetin bedeli de belirlenerek tarafınıza onayınızı almak üzere sunulur.

Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama işlemleri özellikle yeni adresinizin henüz hazır olmadığı durumlar için büyük avantaj sağlamaktadır. Yeni yerleşim yerinizin, ofisinizin, iş yerinizi hazır olmaması fakat bulunduğunuz yerden eşyanın çıkarılması gereken durumlarda eşyanız firmamız tarafından itina ile alınarak depomuza nakledilir. Depomuzda da sigorta kapsamında muhafaza edilecek olan eşya sonrasında ise yerleşim yerinizin hazır olması ile beraber yeni yere nakledilir.

Tuzla Parça Eşya Taşıma

Tuzla parça eşya taşıma hizmeti eşyanızın tamamının değil de sadece belli bir ya da birkaç eşyanın sevkinde söz konusu olur. Eşyanızın eksper hizmeti ile taşınma bedeli belirlenerek tarafınıza sunulur. Onay vermeniz durumunda adresinizden alınır. Eşyanızın tüm paketleme, söküm ve montajı da firmamıza aittir. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek parça eşya taşıma işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tuzla Asansörlü Taşıma

Tuzla asansörlü taşıma evden eve nakliye işlemlerinde en sık tercih edilen sevk yöntemidir. Asansörlü taşıma sisteminin yer alması ile beraber eşyanız daha güvenli bir şekilde araca nakledilirken aynı zamanda kısa sürede de eşyanızın taşınması gerçekleştirilir.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan hizmetlerimizde binanızın asansörlü taşımacılık için uygun olması durumunda bu hizmetten yararlanarak kısa sürede eşyanızın kapalı kasa araçlarımıza nakledilmesi de sağlanmış olur. Hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek ücretsiz eksper hizmetimizi talep edebilirsiniz.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile