Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Aladağ Evden Eve Nakliyat

Aladağ Evden Eve Nakliyat
Aladağ Evden Eve Nakliyat

Adana’nın Aladağ ilçesinde hizmet vermekte olan ve taşınma işlerinde insanlara yardım eden Aladağ evden eve nakliyat firmamız; her geçen gün yaptığı hizmetin kalitesini arttırıyor. İnsanlara güven veren yapısı ile ön plana çıkmayı başaran firmamız; nakliye ve taşımacılık konusunda bugüne kadar ortaya koyduğu başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bugüne kadar Aladağ ve çevresinde birçok insana ve kuruma bu alanda hizmet vermeyi başarmış olan firmamız; eşyaları taşımadan önce yaptığı sigortalama işlemi ile güven tazelemektedir. Bu sayede insanlar firmamıza güven duymakta ve eşyalarını emin ellere teslim etmektedir.

Karsantı evden eve nakliyat firması olarak Aladağ ve çevresinde nakliye ve taşımacılık hizmeti sunan firmamız; uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Firmamız sayesinde herkes bütçesine göre hareket ederek, taşınma hizmeti alıyor.

Bunun yanı sıra parsiyel taşımacılığı hizmetini de bünyesinde barındırmakta olan firmamız; maliyeti düşürmeyi başarıyor. Eğer bir başka kişinin eşyaları ile sizin eşyalarınız aynı bölgeye gidecek ise; büyük bir araç içerisinde taşınıyor ve bu şekilde ödediğiniz rakam da daha aşağıya iniyor. Bunun adı da parsiyel yani parça parça taşımacılık olarak biliniyor.

Aynı zamanda firmamızda birbirinden deneyimli elemanlar yer aldığı için; sorunsuz bir biçimde taşınma işlemi sona eriyor ve herkes yeni adresine pratik bir biçimde taşınma fırsatı elde etmiş oluyor değerli arkadaşlar.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile