Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat
Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak Avcılar’da ya da civarında oturan ev ve işyeri sahiplerine taşınma konusunda yardımcı oluyoruz. Bugüne kadar bu alanda hizmet veren firmaların aksine son derece başarılı ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmayı başaran firmamız; fiyatlarının çok yüksek olmaması sayesinde de birçok insanın tercihi olmaktadır. Öncelikle telefonda firmamızı arayarak ve daha sonra yüz yüze görüşme yaparak; taşınma işlemi esnasında yapılacak olan bütün detaylar hakkına bilgi alabilirsiniz. Bu sayede taşıma işlemine başlamadan önce kafanızda herhangi bir soru işareti kalmamış olacaktır.

Eğer firmamız ile anlaşma sağlarsanız; öncelikle eşyalarınıza sigorta poliçeleri yapılacaktır. Bu şekilde eşyalarınıza gelebilecek olan olası hasarlarda siz mağdur duruma düşmemiş olacaksınız. Bunun yanı sıra kırılması muhtemel olan eşyalarınızı özel olarak paketleyen firmamız; oldukça hassas bir tutum sergileyerek eşyalarınızı titiz bir biçimde araçlara yerleştirmektedir.

Tarafınıza en uygun araç; eşyalarınızın yoğunluğu dikkate alınarak gönderilmektedir. Bu sayede tek seferde bu işlem sona ermektedir değerli arkadaşlar. Nakliye ve taşımacılık alanında birçok insanın dikkatini çekmeyi başarana firmamız; deneyimli ve güler yüzlü elemanları ile size Merhaba diyor ve taşınma işleminde sizi hiçbir şekilde mağdur duruma düşürmüyor.

Avcılar evden eve nakliyat firmamız ile siz de emin ellerde olacak ve alacağınız taşınma hizmeti ile birlikte sorunsuz bir biçimde yeni adresinize taşınmış olacaksınız.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile