Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, her gün kalitesini daha da ileriye taşıyarak, insanlara güven veriyor. Bakırköy’de evi ya da işyeri bulunan ve çeşitli sebeplerden ötürü başka bir bölgeye taşınmak isteyenler, firmamız ile iletişime geçerek bu hizmetten faydalanır. Nakliye ve taşımacılık alanında ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile ön planda olan firmamız, her geçen gün yaptığı hizmetin üzerine koyarak devam etmektedir.

Bugüne kadar bu alanda sıradan bir biçimde hizmet vermiş olan firmaların aksine, son derece titiz ve güvenli bir biçimde hizmet sunmayı başardık. Şirket bünyemizde, Bakırköy evden eve nakliye hizmetinde işini bilen, deneyimli elemanlar yer almaktadır. Bu sayede bu süreç daha pratik ve daha güvenilir bir şekilde sona ermektedir.

Bakırköy ve çevresinde ikamet etmekte olan ev ve işyeri sahiplerine nakliye ve taşımacılık alanında hizmet veren, Bakırköy evden eve nakliyat firmamızın bünyesinde, farklı tip araçlar bulunmaktadır. Herkesin ihtiyacı için en uygun araç gönderilmektedir. Bu noktada eşyaların fazlalığı dikkate alınmaktadır. Böylece birkaç seferde değil de, tek sefer yapılarak eşyalar, yeni adresine ulaştırılmaktadır.

Referanslı nakliye firmaları arasına adını yazdırmayı başaran firmamız, insanların en fazla güven duyduğu firmalar arasında kendisine yer bulmaktadır.

Bakırköy Taşımacılıkta Kullanılan Ekipmanlar

Evden Eve Nakliyat'ta koli, kraftlı naylon, balonlu naylon, streç, bant ve ip kullandığımız malzemeler arasında olmaktadır. Eşyanızın taşınması için kullanılan balonlu naylon ya da kraftlı naylonlar, denge bakımından kalınlıkları ve sürtünme mukavemeti fazla olan malzemeler tercih edilmektedir. Eşyanızın güvenli ve zarar görmeden taşınması için patlamayan balonlu naylon ile taşıma işlemi yapılır.

Eşyanızın nakliyesi sırasında koltuk takımları ve beyaz eşyalarınız balonlu naylonlara sarılıp, taşınma sırasında sürtünme olsa da, yırtılma ve eşyanın zarar görme durumu olmaz. Evden Eve taşınan eşyanın balonlu naylonla sarımı öncesinde, hassas ürünler ve büyük ürünlerde köşebent kullanılır ve sargı işlemi çift ambalaj usulüyle uygulanmaktadır.

İstanbul Bakırköy evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunan firmamızı, günün her saati arayıp, taşımacılık ve uygun fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Unutmayın! Taşımacılık işi bilgi ve tecrübe gerektirir.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile