Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Hereke Evden Eve Nakliyat

Hereke Evden Eve Nakliyat
Hereke Evden Eve Nakliyat

Hereke evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız, evden eve taşımacılık sektöründe aranılan isimlerden biridir.Evden eve taşımacılık hizmeti, hemen hemen herkesin hayatında en az bir kez yaşadığı bir süreç oluyor.

Evinizde severek kullandığınız birçok eşyanız ise o gün geldiğinde başınıza dert oluyor. Taşınmak belli başlı bir stres yaratırken bir de doğru firmayla anlaşarak eşyaların zarar görmemesini sağlamak için çabalamak da bu strese bir yenisini ekliyor.

Hereke evden eve nakliyat olarak da Kocaeli'nin her bölgesinde hizmet veren firmamız, müşteri portföyünü artırmıştır. Sizlere daima hızlı, güvenli, ilgili, kontrollü ve etkili ekip ile profesyonel düzeyde taşımacılık hizmeti verir.

Hereke bölgesinde de evden eve konusunda insanlara en ucuz fiyatı veren firmamız, çalışmalarına her zaman en iyi şekilde devam etmektedir.

Hereke Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hereke evden eve nakliyat fiyatları eşya parça sayısı, nereden nereye taşınacağı ve ekstra talepleriniz doğrultusunda değişim göstermektedir.

Yapılacak olan yerinde keşif ya da telefon üzerinden alınan bilgiler ışığında en uygun fiyat teklifi firmamız tarafından sunulacaktır. Onayınız doğrultusunda da belirlenen gün ve saatte nakliye işlemleriniz güvenilir bir şekilde tarafımızca çözüme ulaştırılacaktır.

Hereke Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşımacılık işi belli başlı prosedürler içeren, ciddiye alınması gereken bir süreçtir. Eşyalarınız taşınmadan önce, firma çalışanlarımız ile evinize gelip eşyaların durumuna önceden bakıp, durum analizi yapıyoruz.

Taşınacak eşya sayısı, de monte edilecek eşyalar ve uygun paketleme ürünlerine karar vererek, taşıma günü yaşanacak kargaşa ve stresi minimal seviyelerde tutmak için titizlikle bu süreci yürütüyoruz.

Taşınma günü ise alanında uzman firma marangozlarımız gerekli eşyaların de montelerini sağlar, ardından paketleme ve ambalajlama personelimiz gerekli olan tüm taşınacak eşyaların paket ve ambalaj işlemlerini yürütür.

Ardından nakliye personelimiz ise paketlenmiş ve ambalajlanmış eşyaları nakliye aracına taşıyarak yükler. Tüm bu süreçte eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için alınacak tüm tedbirler firmamıza aittir.

Hereke şehir içi evden eve nakliyat firmamız ile her zaman yanınızda oluyoruz. Yıllardır bulunduğumuz bu sektörde, işimizi her zaman en güvenilir ve en doğru şekilde sizler için yapıyoruz.

Hereke Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehir içi olduğu gibi, Hereke şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizde de aynı titizlik ile çalışmaktayız.

Taşınacağınız eve eşyalarınız yine aynı süreçlerle tekrar taşınmaktadır. Önceki evden alınan her eşya personelimiz tarafından numaralandırılır ve yeni evde bu numaralara göre odalara yerleştirilir.

Sürecin bu şekilde işlemesi, hem eşyaların dağılmasıyla oluşacak kargaşayı engeller hem de çalışanlar için enerji kaybının önüne geçilmiş olur.

De montesi sağlanan eşyaların, firma marangozumuz tarafından yeni evde tekrar montajı sağlanır. Paketlenmiş ve ambalajlanmış eşyalar büyük dikkat ve titizlikle çıkarılıp, yerleştirilir.

Asansörlü Taşıma

Tek katlı müstakil evler ya da kat sayısı az olan, merdiven genişliği yeterli olan ya da yük asansörü bulunan evlerde taşıma elemanlarımız eşyalarınızı taşımaktadır.

Ancak yüksek binalar ya da rezidanslar için, eşyaları o kadar kat taşımak büyük bir insan gücü harcanmasına sebep olmaktadır.

Sırf bu enerji ve zaman kaybının önüne geçmek için firmamız dâhilinde bulunan asansörlü taşıma hizmeti, tüm bu dezavantajları ortadan kaldırarak, yeni nesil bir taşımacılık fırsatı sunmaktadır.

Asansörlü taşımacılık, yük kamyonuna yerleştirilen bir asansör sistemi ile mümkün olmaktadır. Raylı bir sistem olan asansör sistemi, eşyalarınızın yerden asansör kabinine koyulması, ardından raylar aracılığı ile yüksek katlara çıkan asansörün içindeki eşyaların, binanın balkon ya da terasına bırakılmasını sağlar.

Dar sokaklar ya da dar bina girişleri gibi durumların olumsuzluklarının bu asansör sistemi ile ortadan kaldırılması mümkün olmuştur. Eşyaların, dar merdivenlerde insan gücü ile yüksek katlara çıkarılması bazı istenmedik kazalara da sebep olmaktadır.

Asansörlü taşımacılık hizmeti tüm bunların ortadan kaldırılmasını sağlamıştır. Firmamızdan talep etmeniz durumunda asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile en güvenli ve en hızlı yoldan eşyalarınızı istediğiniz katlara taşıyoruz.

Parça Eşya Taşıma

Tüm ev eşyalarınızın şehir içi ya da şehirlerarası taşınmasının yanı sıra, parça eşya taşıma hizmetimiz de sizler için eşyalarınızı taşımaktadır.

İster tek bir oda, ister beyaz eşya ya da yazlıkta kalan eşyalarınızı istediğiniz yerden istediğiniz yere, kaliteli araçlarımızla taşıyoruz.

Aynı araç içinde birden fazla müşterinin eşyasını taşıma işini kaliteli ve daha titiz yürütmek için araçlarımızın içinde farklı bölmeler bulunmaktadır.

Bu bölmeler sayesinde eşyalarınız karışmaz ya da devrilme ve zarar görme gibi bir ihtimal söz konusu olmaz.

Hereke Eşya Depolama Hizmetleri

Pek çok farklı sebeple bir ya da birden fazla eşyalarınızı bir yere emanet etmek istediğinizde Hereke eşya depolama hizmetimiz ile yanınızda oluyoruz.

El altında kalan, değerli ya da değersiz her türlü eşyalarınızı siz istediğiniz güne kadar, güven teminatı ile depolarımızda saklıyoruz.

Her türlü hijyen ve koruma tedbirleri de firmamız tarafından üstlenilmektedir. Eşyalarınızı alırken yaptığımız sözleşme ile de sizlerin ve bizlerin mağduriyetini engellemiş oluyoruz.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile