Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat
Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat

Gebze bölgesinde hizmet sağlayan Bayramoğlu evden eve nakliyat, ev, iş yeri, fabrika, okul ve benzeri yerlerin taşınması istenildiğinde, tüm eşyaları talep edilen adreslere, güvenli bir şekilde nakletmektedir. Nakliye hizmeti sadece üstü kapalı olan kamyonetler ile sağlanır. Firmamız 1+1, 2+1, 3+1, dubleks, tripleks ya da villa tarzı evlerinizi makul fiyatlar ile taşımaktadır.

Bayramoğlu evden eve nakliye ekibi, taşınacak olan tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmalarında ise, karton kutular, pıt pıt ve nakliye için özel ambalaj ürünleri kullanılır. Firmamız tüm eşyaları fiziksel özelliklerine göre gruplara ayırmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında yüklerin zarar görme riski ortadan kalkar.

Evden eve nakliyat işlemi en basit tanımıyla bulunduğunuz evden ya da iş yerinden, belirlenen ev ya da iş yerine eşyalarınızın taşınması işlemidir.

Elbette ki bu işlem sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Uzman ve alanında tecrübeli personellerimiz ile bu işi yıllardır en kaliteli şekilde yapmaktayız.

Bayramoğlu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bayramoğlu nakliye fiyatları, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler için farklılık göstermektedir. Ayrıca firmamız tüm ilçe ve mahallere de ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sunmaktadır. Bu sayede Kocaeli Güven Nakliyat ile taşınmak daha makul olmaktadır.

Bir yerden bir yere taşınmak başlı başına maliyetli bir iştir. Bu maliyetler içerisinde bir de nakliye bedeli düşünüldüğünde firma olarak sizlere en uygun fiyatları vermek için çaba sarf etmekteyiz.

Bayramoğlu evden eve nakliyat fiyatları taşınacak eşyalar ve almak istediğiniz hizmetlere göre belirlenmektedir. Bizimle 0507 703 08 01 nolu telefondan iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bayramoğlu Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Firmamız hem şehirler arası hem de aynı il sınırları içerisinde oluşacak tüm taşınma ve nakliye işlemlerinizde avantajları ile hizmet etmektedir.

Bayramoğlu şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz ile güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Bayramoğlu Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Bayramoğlu şehir içi evden eve nakliyat yaptığımız gibi Bayramoğlu şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz de bulunmaktadır.

Taşımacılık hizmeti sadece nakliyeyle sınırlı olmamakta; özel teknik bilgi, donanım ve beceriyi de bulundurması gerekir.

Alanında deneyimli ve uzman çalışanlar ile yapılması önemlidir.

Eşyaların güvenliği ve hasarsız taşınması, doğru şekilde yapılmış de monte ve monte işlemleri, doğru ambalaj malzemeleri ile düzgün paket ve ambalajlama konusunda uzman bir firma ile çalışmalısınız.

Bizler firma olarak, tüm bu hususlara sanki kendi eşyamızı taşıyormuşuz gibi düşünerek muamele ediyoruz.

Bayramoğlu Ofis Taşıma Hizmeti

Bayramoğlu ofis taşıma hizmeti ile şirket, ofis ve büro taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet gösterir. Çalışma ortamında yer alan tüm eşyalar, Türkiye geneli istenilen her yere taşınır.

Ayrıca firmamız donanımlı araç modelleri sayesinde, taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlar. Ofis nakliye hizmetleri de ekonomik rakamlar ile verilir.

Bayramoğlu Asansörlü Nakliyat

Bayramoğlu evden eve nakliyat firmamız Kocaeli'nin tüm İlçelerine asansör desteği sağlamaktadır. Bina yüksekliği 10, 20, 30 kat ya da üzerine sahip olan evler için, tercih edilen asansör sistemlerini sizler için temin etmektedir.

Asansörlü taşıma sayesinde, nakliye işlemlerini bir hayli kolaya indirgemektedir. Ayrıca tüm parça eşyalarınız tek bir araç ile yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız maddi açıdan sizler için değerli olan yüklerinize, sigorta desteği de sağlar.

Eşyalar taşınırken daha eski süreçlerde birçok zorluklar yaşanmaktaydı.

Dar sokaklar, bina girişlerinin uygunsuzluğu, giriş kapısının küçük ya da dar oluşu, bina merdivenlerinin dar ve dik oluşu ve yük asansörü bulunmayışı gibi pek çok problem hem çalışanlarımız hem de eşyalarınız için birer dezavantaj oluşturuyordu. Ancak son teknoloji gelişmelerinden olan asansörlü taşıma sayesinde, hem yüksek katlı binalara eşya taşınma işi kolaylaştı hem de insan gücüne olan ihtiyaç azaldı.

Eşyalarınız asansör hizmetimiz sayesinde, bir araca bağlı olan asansör ile raylı bir sistem üzerinden binaların dışından balkon ya da teraslara bırakılıyor. Bu sayede sürtme veya çarpma gibi zararlardan eşyalarınızı korumuş oluyoruz.

Bayramoğlu Eşya Depolama

Yıllar içinde gelişen teknoloji ya da mobilya sektörünün sürekli yenilenmesi sebebiyle var olan eşyalardan sıkılıp, yenilerini almak istersiniz.

Ancak önceki eşyalarınız henüz eskimemiş olabilir, manevi değeri olabilir ya da daha sonra kullanılmak üzere saklanabilir. Ancak yaşanılan küçük alanlarda bunları koyacak bir yer bulmak zorlaşabilir.

Sürekli ayakaltında kalan eşyalar ise zaman içinde sizleri rahatsız etmeye başlar. Ya da ani bir sebepten taşınmak ya da evden çıkarılmak durumunda kalabilirsiniz. O an hemen ev bulamama gibi durumlarda ise eşyalarla sokakta kalmak da mümkün olmaktadır.

Tüm bu ve bunun gibi durumlarda sizlerin yanında olmak için Bayramoğlu eşya depolama hizmetimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Depolama hizmetinde en çok dikkat edilmesi gereken şey, eşya listesi yapmaktır.

Firma ve müşteri arasında imzalanacak bu sözleşme, hem sizin hem de firmanın haklarını korumak içindir.

Depolanması için teslim ettiğiniz her eşyanızı birim başından listeye eklemeniz, herhangi bir aksilik durumunda kayıp ya da hasarlı eşyanızı bildirmenizi kolaylaştıracaktır.

Özel eşyalarınız için mühürlü bir kasa olup olmadığını da sorgulamanız gerekmektedir. Verdiğiniz günden eşyalarınızı alacağınız güne kadar mühürlü bir kasada tutmak firmanın görevlerinden biridir.

Firmamız olarak tüm bu hususlara dikkat edip, eşyalarınızı sigortalı olarak teslim almakta ve teslim etmekteyiz. Eşyaların ise depo içinde zarar görmemesi de bizim asli görevimiz olacaktır.

Havalandırma sistemimiz ile nem ve kokulara karşı koruma sağlarken, ilaçlama hizmetimiz ile de böceklenmelere karşı bir savunma oluşturmaktayız. Tüm güvenlik önlemleri de firmamız tarafından alınmaktadır.

Bayramoğlu Parça Eşya Taşıma

İster evden eve nakliyat olsun, isterse parça eşya taşıma olsun, büyük ya da küçük fark etmeksizin tüm eşyalarınız bizler için değerlidir ve buna göre muamele yapıyoruz.

Çeyiz eşyaları, beyaz eşyalar, tek parça eşya, yazlıkta kullanılan eşyalar, öğrenci ya da bekâr eşyaları ve tek bir odanın taşınması gibi pek çok konuda parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.

Parça eşya taşıma, firma aracı yeterli boyutlarda olmalı ve araç içinde her müşterinin eşyası için ayrı bölmeler oluşturulmuş olmalıdır.

Aksi halde eşyalar karışacak, teslimatta gecikmelere ve enerji kayıplarına sebep olacaktır.

Tek seferde birçok eşyayı taşıyabilmek içinse araç boyutları ideal boyutlarda olması önemlidir. Parça eşya taşıma hizmeti daha çok şehirlerarası taşımacılıkta rağbet görmektedir.

Firma olarak, hem şehir içi hem şehirlerarası parça eşyalarınızı istediğiniz süreçlerde taşımaktayız.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile