Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Çayırova Evden Eve Nakliyat

Çayırova Evden Eve Nakliyat
Çayırova Evden Eve Nakliyat

Kocaeli’nin bütün ilçelerinde nakliye ve taşımacılık hizmeti vermekte olan firmamız; Çayırova halkı için de bu hizmeti sunuyor. Çayırova ve çevresinde oturuyor ve taşınma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız; Çayırova evden eve nakliyat firması olarak karşınıza çıkan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Alacağınız hizmet ile birlikte sizin için bir hayli sancılı geçecek olan bu süreç, hem sorunsuz bir şekilde sonuçlanmakta, hem de hızlı bir şekilde çözüme kavuşmaktadır. Deneyimli elemanlarımız ile birlikte size bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Güler yüzlü elemanlarımız ve işini bilen personelimiz ile birinci amacımız para kazanmak değil, memnun müşterilere sahip olmaktır.

Taşımacılık firması olarak bu bölgede sizlere ev ve ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamızın bünyesinde birçok farklı hizmet yer almaktadır. Bu hizmetler arasında; asansörlü taşımacılık hizmeti de vardır. Bu hizmet sayesinde eşyalarınız hem daha pratik bir şekilde yeni adresine ulaştırılmakta, hem de eşyaların zarar görme ihtimali minimum seviyeye indirilmektedir.

Gayet makul fiyat aralıklarında sizlere evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız; daha en başından her şeyi koruma altına almayı da biliyor. Eşyalarınızı sigorta poliçeleri ile güven altına alan firmamız; olası hasarlarda da sizleri mağdur etmiyor. Aynı zamanda eşyalarınız arasından kırılabilecek olanları da özel olarak ambalajlıyor ve daha sonra; deneyimli elemanları ile taşınma işlemine başlıyor.

Farklı birçok nedene bağlı olarak evinizi ya da iş yerinizin adresini değiştirmeniz gerekebilir. İş yeri ya da ev adresinizin değiştirilmesi işlemleri son derece zorlu bir dizi sorunun da yaşanmasına etki etmektedir. Eşyaların toplanması, kolilere konulmadan önce paketlenmesi ve sonrasında ise araç ve eleman temin edilerek sevk edilmesi uzun soluklu bir iş olup son derece sıkıntılı bir dönem yaşamanıza sebep olacaktır.

Evinizin yanı sıra iş yerinizde bulunan da tüm makine ve cihazların güven ile sevk edilmesi işlemlerinde Çayırova evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çayırova evden eve nakliyat hizmeti için firmamız ile iletişime geçerek kısa sürede ve kolaylıkla hizmet almanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Çayırova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çayırova evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? diye araştırıldığında kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatları müşterilerimize sunmak için çaba göstermekteyiz.

Şehir içi nakliyat fiyatlarında herkesin merak ettiği taşınılacak mesafe kısa ancak fiyatlar pahalı neden? Şehir içi taşıma da fiyata esas konu olan mesafe değildir. Şehir içi taşımalarda fiyat hesaplanırken aracın günlük bedeli ve kullanılan personel sayısı, malzeme gideri olarak hesaplanır. Şehirler arası nakliyat fiyatlarında ise mesafe, çift işçilik ve malzeme gideri baz alınarak hesaplanır.

Çayırova Asansörlü Taşımacılık Avantajları

Çayırova asansörlü taşımacılık avantajları ne olabilir? Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların yeni adrese sevk edilmesi işlemlerinde asansörlü taşımacılık sisteminden de yararlanılmaktadır. Özellikle yüksek katta yer alan dairelerden yapılacak olan taşımacılık işlemlerinde güvenle ve kısa sürede eşyanın araçlara nakledilmesi için asansörlü taşımacılıktan yararlanmanız sağlanır.

Evden eve nakliyat işlemlerinde binanızın caddesinin araç parkına uygun olmasının yanı sıra eşyanın naklî için daireden caddeye bakan balkon ve buna benzer bir açık alanın da bulunması sistemin kurulması için yeterlidir.

Ev Eşyası Nakliye İçin Başvuru İşlemleri

Çayırova evden eve nakliyat işlemleri için firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinizi iletebilirsiniz. Firmamıza yapacağınız ev eşyası nakliye başvurusu sonrasında konusunda uzman personelimiz adresinize ulaşmak üzere iletişime geçer. Taşınma işleminin gerçekleştirileceği ev adresinizi ziyaret eden personelimiz ücretsiz eksper hizmetini sunar.

Taşınmaya konu olan eşya yükünü inceleyen personelimiz aynı zamanda binanızın taşınmaya uygunluğunun yanı sıra yeni adresinize olan uzaklık ve yeni binanızın bilgilerini de sizden alır. Aynı zamanda talep ettiğiniz ek hizmetleri de belirler. Edinilen tüm bilgiler neticesinde hazırlanan rapora göre de evden eve nakliye hizmet bedeli belirlenir. Belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenerek sözleşmede yer alan tarihte hizmet sunulmaya başlanır.

Çayırova Ofis Taşımacılığı

Çayırova evden eve nakliyat hizmetinin alımında ev eşyasının yanı sıra ofis eşyanızın taşınması işlemlerinde de firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamıza yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında ücretsiz eksper hizmeti sunularak ofis taşımacılık fiyat teklifi tarafınıza sunulur. Fiyat teklifine vereceğiniz onay sonrasında ise hizmetler sözleşmede belirtildiği gibi gerçekleştirilir.

Tüm eşyanızın toplanması sözleşmede belirlenen tarih ve saatte adresinize ulaşım sağlayacak olan personelimiz eşyanın toplanarak paketlenip sonrasında da nakledilmesi için kapalı kasa araçlara sevk eder. Yeni ofisinize taşınan eşyaların yerleşim ve montajı yapılarak tarafınıza teslim edilir.

Çayırova Nakliyat Depolama

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın farklı adrese nakledilmesi işlerinde kimi zaman yeni adresinize hazır olmamasına karşın taşınmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda Çayırova evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanarak depo hizmetimizi edinebilirsiniz.

Başvurunuz sonrasında eşyanızın taşınmasında görevlendirilen ekibimiz kapalı araçlara nakledilen paketlenmiş eşyanızı yeni adresiniz hazır olana kadar muhafaza edilmek üzere depomuza sevk eder. Depomuza aktarılan eşyanız burada da sigorta kapsamında korunur. Yeni adresinizin hazır olması durumunda ise depomuzda bulunan eşyanız kapalı kasa aracımıza aktarılarak yeni adresinize ulaştırılır. Burada yerleşim ve montajının yapılması ile beraber eşyanız tarafınıza teslim edilir.

Çayırova da Profesyonel Nakliyat

Farklı nedenlere bağlı olarak yaşanan taşınma işlerinde size destek sunacak olan firmamız konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile eşyanıza herhangi bir hasar gelmeden sevk edilmesine destek olur. Profesyonel hizmetten yararlanmanıza destek olacak olan ekibimizin yanı sıra firmamız da eşya taşıma işlemlerinde kaliteli araç gereç ve malzeme teminine yer vermektedir.

Kurumsal anlayışa sahip olarak sunulacak olan hizmetlerimizden yararlanarak ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanızın sevk edilmesinde sigorta kapsamında nakliyenin yapılmasını sağlar. Böylelikle eşyanız taşınırken tüm özen ve itinalı çalışmaya karşın doğabilecek olan kaza ya da hasara karşı eşya bedeliniz koruma altına alınmış olur.

Çayırova evden eve nakliyat işlemlerinde firmamızdan ihtiyacınız olan hizmeti almak için ise hemen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu firmamıza iletmeniz sonrasında ise yetkili personelimiz kısa sürede eksper hizmetini sunar.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile