Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat
Kartepe Evden Eve Nakliyat

Eğer Kartepe’de veya civarlarında oturuyor ve taşınma işlemine ihtiyaç duyuyorsanız, Kartepe evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İnsanların büyük bir titizlik ile yaklaştıklarını ve ince eleyip sık dokuyarak taşınma hizmeti almak istedikleri firmayı seçtiklerini biliyoruz. Zira bu alanda baştan savma iş yapan ve yüksek fiyat veren birçok firma bulunmaktadır. Aynı zamanda firmaların birçoğu da; eşyalarınızı evden alıp araca yükledikten sonra; yeni adrese gidildiğinde eşyalarınızı ilgili kata kadar çıkarmamaktadır. Araçtan indirerek, bizden bu kadar deyip geçmektedir. Bu da insanların mağdur olmasına ve bir anda eşyalar ile kapıda kalmasına neden olmaktadır.

Firmamız bugüne kadar aklınıza gelen bütün sorunları yıkarak, elinizi adeta sıcak sudan soğuk suya sokmayacak bir hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. İlk önce eşyalarınız sigortalanmakta ve bu şekilde olası hasar direkt olarak karşılanmaktadır. Ardından kırılması muhtemel olan eşyalar özel olarak paketlenmektedir. Daha sonra eşyalarınızın yoğunluğuna göre tarafınıza tahsis edilen araca paketlenen eşyalar yüklenmektedir.

Kartepe evden eve nakliyat firmamızın taşımacılık hizmeti de bu noktada başlamaktadır. Eşyalar araca nakledildikten ve nakliye hizmeti son bulduktan sonra; sıra taşımacılık hizmetine gelir ve usta şoförlerimiz yardımı ile eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. Ardından eşyalar yeni adrese yine personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde çıkarılır.

Eğer oturacağınız daire yukarı katlarda ise; asansörlü taşımacılık hizmeti verilir ve dıştan bir merdiven yardımı ile eşyalarınız daha pratik ve daha güvenilir bir şekilde ilgili daireye ulaştırılır. Bu şekilde nakliye ve taşımacılık hizmetimiz son bulmuş olur.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 262 644 01 43

whatsapp Whatsapp: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile