Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat
Kartepe Evden Eve Nakliyat

Eğer Kartepe’de veya civarlarında oturuyor ve taşınma işlemine ihtiyaç duyuyorsanız, Kartepe evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İnsanların büyük bir titizlik ile yaklaştıklarını ve ince eleyip sık dokuyarak taşınma hizmeti almak istedikleri firmayı seçtiklerini biliyoruz. Zira bu alanda baştan savma iş yapan ve yüksek fiyat veren birçok firma bulunmaktadır. Aynı zamanda firmaların birçoğu da; eşyalarınızı evden alıp araca yükledikten sonra; yeni adrese gidildiğinde eşyalarınızı ilgili kata kadar çıkarmamaktadır. Araçtan indirerek, bizden bu kadar deyip geçmektedir. Bu da insanların mağdur olmasına ve bir anda eşyalar ile kapıda kalmasına neden olmaktadır.

Firmamız bugüne kadar aklınıza gelen bütün sorunları yıkarak, elinizi adeta sıcak sudan soğuk suya sokmayacak bir hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. İlk önce eşyalarınız sigortalanmakta ve bu şekilde olası hasar direkt olarak karşılanmaktadır. Ardından kırılması muhtemel olan eşyalar özel olarak paketlenmektedir. Daha sonra eşyalarınızın yoğunluğuna göre tarafınıza tahsis edilen araca paketlenen eşyalar yüklenmektedir.

Kartepe evden eve nakliyat firmamızın taşımacılık hizmeti de bu noktada başlamaktadır. Eşyalar araca nakledildikten ve nakliye hizmeti son bulduktan sonra; sıra taşımacılık hizmetine gelir ve usta şoförlerimiz yardımı ile eşyalarınız yeni adresinize sorunsuz bir şekilde ulaştırılır. Ardından eşyalar yeni adrese yine personelimiz tarafından dikkatli bir şekilde çıkarılır.

Eğer oturacağınız daire yukarı katlarda ise; asansörlü taşımacılık hizmeti verilir ve dıştan bir merdiven yardımı ile eşyalarınız daha pratik ve daha güvenilir bir şekilde ilgili daireye ulaştırılır. Bu şekilde nakliye ve taşımacılık hizmetimiz son bulmuş olur.

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması işlemleri son derece zorlu bir sürecin yaşanmasına sebep olarak bedensel ve ruhsal olarak da yorulmanıza etki etmektedir.

Yaşanacak olan bu sıkıntılı dönemde hem yorgunluk hem de zaman kaybı ile karşılaşırsınız. Özellikle çalışanların eşyaları toplama süreci bir hayli zorlu olabilmektedir.

Bu gibi durumlarda tüm eşya yükünüzün taşınması için evden eve nakliye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kartepe evden eve nakliyat hizmetinden yararlanarak konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile kısa sürede yeni adresinize taşınmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kartepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ev ya da ofis veya buna benzer birçok farklı mekânda yer alan eşyaların taşınması işlemlerinde Kartepe evden eve nakliyat fiyatları belirlenmesinde öncelikle eksper hizmeti sunulur. Yetkili personel tarafından sunulacak olan eksper hizmetinde birçok detaya dikkat edilir.

Eşya yükü, eşyanın taşınacağı kat sayısı, binada asansör olup olmaması, asansörlü taşımacılık hizmetine uygunluğu, yeni yerleşim yeri ile olan mesafe, yeni yerleşim yeri bilgileri gibi detayların yanı sıra talep edilen ek hizmetler ile beraber rapor hazırlanır.

Bu rapora göre ise evden eve nakliyat hizmet bedeli belirlenmiş olur.

Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile almak için evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından sunulacak olan hizmetlerimizden yararlanarak eşyanız kısa sürede ve güven ile nakledilir.

Evden Eve Nakliye de Depo Hizmeti

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın kimi zaman acil olarak taşınması gerekirken yeni adresinizin hazır olmayabilir. Eşyanızın taşınmasına yer vermek durumunda kalıp yeni adresinizin hazır olmaması gibi birçok farklı durumda firmamızın depo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Aynı özen ve itina ile toplanan tüm eşyanız kapalı kasa araçlara nakledilmesi sonrasında muhafaza edilmek üzere depomuza sevk edilir. Burada belirli gün saklanan eşyanız sonrasında ise yeni adresinize gönderilerek yerleşim ve montaj işlemleri tamamlanarak tarafınıza teslim edilir. Depomuzda muhafaza edilirken eşyanız sigorta kapsamında da korunur.

Evden Eve Nakliye de Parça Eşya Taşıma

Kartepe evden eve nakliyat hizmetinden görev alan firmamız sadece eşyanızın tamamının taşınmasında değil aynı zamanda parça eşya taşımacılık hizmetinde de size destek olur.

Daha uygun fiyat seçeneği ile gerçekleştirilecek olan eşya taşıma hizmetlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimi aynı özen ve itina ile çalışarak eşyanızın yeni adresinize sevk edilmesini sağlar.

Parça eşya taşımacılık hizmetinden yararlanmak için hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Şehir İçi Taşımacılık

Ev ya da iş yerinizde bulunan farklı eşyaların ya da tüm eşyanın taşınmasında firmamızdan destek alabilirsiniz.

Eşyanızın taşınması işlemlerinde şehir içine yapılacak olan sevklerde de görev alan firmamız kısa sürede ve konforlu bir taşınma gerçekleştirmenize destek olur.

Ev ya da iş yeri eşyanızın taşınmasında nakliyat sigortası kapsamında taşımacılık sunarak güvenli ve garantili bir işlem ile eşyanızın nakledilmesinde görev alır. Şehir içi evden eve nakliye hizmetinizden yararlanmak için hemen firmamız müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek hizmet talebinizi iletebilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Şehir Dışı Taşımacılık

Ev ya da ofis gibi alanlarda yer alan eşyanızın yeni adresine ulaştırılmasında görev alan firmamız sadece şehir içi değil şehir dışına da yapılacak olan eşya naklinde size destek olur.

Şehir dışı evden eve nakliye hizmetimiz için yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında adresinize ulaşan personelimiz eksper raporunda bu detaya yer vererek buna göre hizmet bedelinin hesaplanmasını sağlar.

Şehir dışı evden eve nakliyatlarda da nakliye sigortasından yararlanmanız sağlanır. Firmamız belirtilen gün ve saatte hizmeti sunarak herhangi bir aksaklık yaşamadan yeni adresinize ulaşmanıza destek sunar.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile