Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat
Körfez Evden Eve Nakliyat

Nakliye ve taşınma konusunda Kocaeli’nin bütün ilçelerine hizmet vermekte olan firmamız; sizin için Körfez ve çevresine de, Körfez evden eve nakliyat firması olarak hizmet sunuyor.

Bu bölgede oturanların taşınma işlerini kısa sürede çözüme kavuşturan firmamız; ilk önce güler yüzlü bir şekilde sizlere merhaba diyor. Ardından size bütün detayları teker teker aktarıyor ve taşınma işlemi esnasında izlenecek olan adımları bildiriyor.

Bu şekilde kafanıza takılan noktalar da ortadan kalkıyor. Ardından eğer iletişimden memnun kalırsanız; evden eve nakliyat firmamızdan taşınma işiniz için hizmet alıyorsunuz. Taşınma işlemine başlamadan önce eşyalarınızı sigortalatan ve tarafınıza eşyalarınızın yoğunluğu dikkate alınacak şekilde en uygun aracı tahsis eden firmamız; eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce özel olarak paketliyor. Ardından nakliye işlemi başlıyor ve eşyalarınız teker teker ilgili araca yükleniyor.

Daha sonra işin taşımacılık kısmı devreye giriyor ve deneyimli şoförlerimiz sayesinde eşyalarınız pratik ve güvenilir bir şekilde yeni adresine ulaştırılıyor. Yeni adrese gelen aracımız uygun bir yere yanaşıyor ve deneyimli elemanlarımız tarafından eşyalarınız yeni adresine taşınıyor.

Eğer taşınacağınız daire yüksek bir katta ise; asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile bu sorunun da üstesinden geliniyor ve bu süreç hem güvenilir, hem de daha kısa bir şekilde sonuçlandırılıyor. Körfez bir diğer adı ile Tütünçiftlik evden eve nakliyat firmamız bu şekilde nakliye ve taşımacılık hizmeti sunuyor. Eğer siz de taşınma işiniz için firma arıyorsanız; müşteri temsilcilerimiz ile bir ön görüşme yapabilirsiniz.

Hayatın akışı içinde farklı nedenlere bağlı olarak evinizin ya da iş yerinizin adresinden değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Son derece sıkıntılı ve zorlu bir sürece neden olabilen eşya taşıması işlemleri yeni adres heyecanı içinde kimi zaman tam olarak anlaşılamayabilir. Geçmişte oldukça sıkıntılı bir sürece sebep olan taşınmak ise günümüzde sunulan evden eve nakliyat hizmetleri ile kolaylıkla ve kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Ev ya da iş yeri eşyanızın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve de deneyimli bir ekipten yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Körfez evden eve nakliyat hizmetlerini size sunan firmamız konusunda uzman ve de deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınıza uygun olan çözümlere yer vermenizi sağlıyor.

Körfez Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Alınır?

Körfez evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan almak için ise sadece başvurunuzu tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Ev ya da iş yeriniz ile ilgili olarak gerçekleştireceğiniz hizmet talep başvurunuz sonrasında uzman personelimiz kısa sürede taşınmaya konu olan eşyanızın bulunduğu adrese ulaşım sağlayarak hizmet bedelinin belirlenmesine destek olur.

Hizmet bedelinin belirlenmesi sonrasında ise bedele onay vermemeniz durumunda firmamıza herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Bedele onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi imzalanarak işlemler tamamlanır.

Körfez evden eve nakliyat hizmetlerinde sadece şehir içi değil şehir dışına yapılacak olan ev ya da eşya taşımacılık hizmeti içinde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetlerine yer açarak sizleri kalite ile buluşturan firmamız tarafından sunulan ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye de Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Nedir?

Ev ya da iş yeri gibi alanlarda yer alan eşyaların taşınmasında kimi zaman yüksek katlardan eşyanın nakli gerekir. Bu gibi durumlarda merdivenlerden eşyanın araçlara nakli zaman kaybının yaşanmasına sebep olur. Eşyanın herhangi bir zarar görmeden araca nakli için büyük özen ve itina ile çalışan elemanlarımız sayesinde eşyanız araca ulaştırılır. Eşyanızın yeni adresinize ulaştırılmasında özellikle yüksek katlı olan binalardan yapılacak olan taşımacılıkta asansörlü sistemden yararlanılmaktadır. Asansörlü taşımacılık sistemi daireniz ile nakliye aracı arasında dışardan kurulan bir sistemdir.

Böylelikle eşyanızın daha kısa süre içinde araca nakledilir. Hem zamandan tasarruf sağlayan hem de güvenli bir taşımacılık olan asansörlü sistemin kurulumunun yapılabilmesi için ise binanın ve caddenin uygun olması gerekir. Bina ve caddenin uygunluğu ile ilgili araştırma ise eksper hizmetini sunmak için adresinize ulaşım sağlayacak olan yetkili personelimiz tarafından belirlenir.

Evden Eve Nakliye de Sigorta Nedir?

Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanızın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ile yapılacak olan eşya taşıma işlemlerimizde uzman personelimiz de itinalı bir çalışmaya yer açar.

Sunulan bu hizmetlerden yararlanırken yaşanabilecek olan kaza ya da hasara karşı ise eşyanızın bedeli de firmamız tarafından güvence altına alınır. Evden eve nakliye işlemlerinde nakliyat sigortası hizmetini sunarak eşyanızda oluşabilecek olan kaza ya da hasar bedeli tarafınıza ödenir. Güvenli ve garantili bir evden eve nakliyat hizmetini alarak evinizin ya da iş yerinizin eşyasının taşınmasını sağlamak için firmamız ile 0507 703 08 01 nolu telefondan iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Profesyonel ve Güvenli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evinizde, iş yerinizde ya da farklı birçok yerde bulunan eşyaların kimi zaman farklı adrese taşınması ihtiyacı doğabilmektedir. Şehir içi ya da şehir dışına yapılacak olan bu taşınma işlemleri bir dizi sıkıntılı döneminde yaşanmasına sebep olur. Eşyaların zarar görmemesi için uğramanın yanı sıra planlı ve programlı bir toplanma gerçekleştirmek son derece zorlu olabilmektedir.

Zaman kaybının yanı sıra bedensel ve ruhsal olarak da yorgunluk yaşatan taşınma işlemleri ile uğraşmak yerine uzman desteği ile eşyanızın kısa sürede sevk edilmesini sağlayabilirsiniz. Evden eve nakliye işlemlerinde profesyonel ekip desteği ile sizlere güvenli ve garantili hizmet sunan firmamız ihtiyacınız olan tüm ek hizmetleri de size ulaştırmaktadır.

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın ister şehir içi ister şehir dışı naklinde firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmeti almak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hemen müşteri temsilcimize ulaşarak hizmet talebinizi iletebilirsiniz.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile