Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Yarımca Evden Eve Nakliyat

Yarımca Evden Eve Nakliyat
Yarımca Evden Eve Nakliyat

Başta Kocaeli olmak üzere nakliyat sektöründe uzun senelerdir varlığını sürdürmekte olan firmamız, günden güne bu hizmet kalitesini arttırmıştır.Bugün Yarımca Evden Eve Nakliyat firmalarının hizmet verme tarzında da çok önemli değişikliklere yol açmıştır. Kısacası, güvenli ve profesyonel nakliyeciliğe örnek bir firmayız.

Eşyalarını nasıl taşındığı önemi kadar, müşteriye davranışları ile kendini ortaya koyan eğitimli personelin varlığıdır.

Geçmiş yıllarda taşımacılık işlerini yürüten bireysel elemanların yerini artık nakliye firmaları almıştır.

Eski yöntem kaba saba taşınan eşyaların hasar almaması neredeyse mümkün değildi. Ancak şu an işinin erbabı olan, bu sektöre yıllarını vermiş nakliyat firmaları vardır.

Yarımca da Kocaeli Güven Nakliyat Nasıl Tanındı?

Firmamızın isminin açılımını yapacak olursak;

  • Kocaeli kelimesi: Kocaeli ilin de ve ilçelerin de hizmet verdiği, firmanın merkez ofisi Kocaeli de yer aldığı için,
  • Güven kelimesi: Müşterilerimizin tavsiye etmesi ve duyduğu itimattın göstergesi olduğu için,
  • Nakliyat kelimesi: şirketimizin verdiği hizmetin kapsamını belirttiği içindir.

Yarımca Evden Eve Nakliyat hizmetlerini Gebze de bulunan merkez ofisimizden yönlendirme yaparak, müşterilerimize nakliye hizmeti sunmaktayız. Sizde evinizi, ofisinizi, iş yerinizi taşıtmaya karar verdiğiniz de mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

Yarımca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yıllardır Yarımca evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, kusursuz bir hizmet vermekte. Evden eve uygun fiyata kaliteyi ayağınıza getiriyor. Yarımca da oturuyor ve Yarımca Evden Eve Nakliyat Fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, firmamızla ön görüşme sağlayabilirsiniz. Eşya taşımacılığında fiyat belirlenirken, evin hacmi, kullanılacak işçi sayısı, aracın ebadı ve gideceği mesafe olarak hesaplanıyor.

Taşınacak eşya sayısı ve istediğiniz diğer hizmetlere göre Yarımca evden eve nakliyat fiyatları, değişkendir. Sağlıklı bir fiyat verilebilmesi açısından taşınacak eşyanın iyi analiz edilmesi gerekir.

Ayrıca kaçıncı kattan hangi kata, taşınacak yerler arası mesafe de fiyat belirlemekte önemli bir rol oynar. Bizimle irtibata geçerek her türlü nakliye ve taşınma detayları ile ilgili sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Yarımca Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Yarımca şehir içi evden eve nakliyat firmamız, alanında bir numara olarak yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Alanında tecrübeli pek çok profesyonel çalışanlarımızla en güvenilir işçiliği sizlere sağlıyoruz.

İyi bir firma nakliye işleminden önce bir uzman incelemesi ile işe başlar. Ev taşıma hizmetini en kaliteli şekilde yapmanın en sağlıklı yolu ekspertiz incelemesidir. Bu inceleme esnasında müşteri ile tanışma, taşınacak eşyaların ve miktarlarının belirlenmesi ve fiyatlandırma gibi süreçler ele alınır. İnceleme süreci sonrası sözleşme ve sigorta gibi evraklar da hazırlanır ve müşteriye teminat sağlanır.

Yarımca Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Firma olarak hem şehir içi hem de Yarımca şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti ile uzman kadromuz ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde sizlere en güvenli taşıma garantisini veriyoruz.

İyi bir nakliye firması, gerekli olan incelemeler ve evrak düzenlemeleri süreci ardından, belirlenen günün sabahı evinize gelir ve ilk olarak ayakaltında olan ve diğer işlemleri engelleyecek eşyaları toplayarak işe başlar.

Daha sonra ise firma dâhilinde olan uzman bir marangoz ile mobilyaların ve beyaz eşyaların de monte işlemine geçilir. Bunun ardından firmanın çalışanlarından bir ekip paket ve ambalaj işlerini üstlenirken diğer bir ekip ise taşıma kamyonuna taşıma işini alır.

Gidilen evde ise bu süreç tersten işler ve firma elemanları tüm eşyaları yerleştirir ve gereken eşyaları marangozlar yeniden monteler. Bu işlemler için başka eleman bulmak ya da ekstra bir ödeme yapmak gibi bir durum yoktur.

Firmamız alanında yetkin çalışanları ve profesyonel hizmet anlayışı ile tüm bu süreçleri sizlerin ve eşyalarınızın iyiliği için adım adım takip ederek, taşıma işlemini güvenle yapar.

Yarımca Asansörlü Taşıma

Alanında profesyonel olan bir firma 2. kat ya da 3. kattan sonrası için asansörlü taşıma hizmetini sunmalıdır. Yarımca asansörlü taşıma kısaca, yüksek katlı binalara, eşyalarınızın zarar görmeden ve kolay bir şekilde çıkarılmasını sağlayan bir sistemdir.

Büyük bir işçi ordusuna gerek duyulan, insan gücü ile taşımacılık yapılan geçmiş zamanlara göre yeni nesil taşımacılığı sağlayan asansörler tüm bu dertlerden insanları kurtardı.

Hatta günümüz şartlarında kullanımı neredeyse mecbur hale geldi.

Asansörlü taşıma işlemi için, eve gelen bir uzman evin ve pencerelerin düzenine göre en uygun pencereyi seçer.

Pencereler küçük bile olsa çerçevelerinden işinin ehli kişiler kırmadan ya da bir zarar vermeden çıkarmaktadır.

Balkon müsait olduğu durumlarda ise ilk tercih tabi ki balkonlar olur. Ondan fazla insanın saatlerce bitiremeyeceği işi, yarım saat kadar kısa bir sürede tek başına yapan asansör taşımacılığı, uygun fiyatlarıyla da neredeyse her vatandaşın karşılayabileceği ücretlerdedir.

Firmamız dâhilinde bulunan asansör taşımacılığı hizmetimiz ile istediğiniz gün istediğiniz yerde her türlü taşıma işleminizi titizlikle yürütüyoruz.

Yarımca Parça Eşya Taşıma

Şehir içi parça eşya taşımacılığına göre daha çok şehirlerarası tercih edilen parça eşya taşıma hizmeti, bir ya da birkaç eşyanızın, istediğiniz yerden bir diğer yere sorunsuz bir şekilde taşınması işlemidir.

İnternet üzerinden ya da başka şehirdeki bir mağazadan satın aldığınız bir ürün için taşıma hizmetine ihtiyaç duyarsınız.

Kendinize ait şahsi bir aracınız olması halinde ise eşyanın araca sığmaması ya da eşyanın araca zarar vermesini istememe gibi birçok sebepten, kendi aracınızı da kullanamadığınız durumda firmamızın parça eşya taşıma hizmeti ile hem uygun fiyatlarla hem de güvenilir taşımacılığıyla hizmetinizde oluyoruz.

Yarımca Eşya Depolama

Eşya depolama, ev ya da iş yerlerinizde bulunan fazla eşyalarınızı saklamak ya da biriktirmek için bir yerde saklama ya da bekletme işidir.

Kullanmadığınız ama manevi değeri olan eşyalar, maddi olarak değeri olan eşyalar, taşınma sürecinde yeni eve sığmayan eşyalar ve başka birçok eşyanın depolanması ve güvenle saklanması için Yarımca eşya depolama hizmetimiz ile bu süreçte sizlere destek oluyoruz. Tüm güvenlik tedbirlerini sağlamak bize aittir ve eşyalarınız alınırken sigorta ve sözleşme yapılır. Bu şartlarda herhangi bir mağduriyet durumu da engellenmiş oluyor.

Yarımca Eşya Taşıma da Ücretsiz Eksper 

Ekspertiz: nakliyeci firmanın bilir kişisi tarafından eşya hacminin belirlenmesidir.

Eşyanızı bir yerden bir yere taşıtmak oldukça streslidir. Yarımca Evden Eve Nakliyat olarak, ücretsiz sunduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde, taşınmayı kabus olmaktan çıkartıyoruz. Çünkü ekspertiz evinize gelerek eşyalarınızı yerinde tespit ediyor. Öncelikle taşıma öncesi yapılacaklar ve taşıma günü eşyalarınızın nasıl taşınacağı, hangi büyüklükte bir aracın geleceği bilgileri verildikten sonra, fiyat teklifini sunuyor.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile