Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Gölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük Evden Eve Nakliyat
Gölcük Evden Eve Nakliyat

Deneyimli ve başarılı elemanları ile Gölcük ve çevresinde ikamet eden halk için hizmet veren Gölcük evden eve nakliyat firmamız; 7/24 hizmetinizdedir.

Resmi web sitesi aracılığı ile daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran firmamız; ortaya koyduğu başarılı çalışmalar ile Gölcük halkını memnun etmeye devam ediyor. Gerek ofis taşımacılığı, gerekse de ev taşımacılığı konusunda oldukça titiz bir şekilde hareket ederek, bu alanda size hizmet sunan firmamız, uygun fiyat aralıklarında ortaya koyduğu başarılı hizmetler sayesinde, herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Fiyatları gayet makul seviyede tutan firmamız, bu şekilde maddi açıdan bir zarara uğramanızın da önüne geçiyor. Eğer siz de Gölcük’te ya da yakınlarında bir yerde oturuyor ve evinizi ya da ofisinizi taşıtmak istiyorsanız, firmamız ile ister telefonda, isterseniz de yüz yüze görüşebilirsiniz. Firmamızın size sunacağı hizmet sayesinde, bu süreç oldukça pratik ve bir o kadar da güvenilir bir şekilde çözüme kavuşacaktır.

Gölcük evden eve nakliyat firması olarak, deneyimli elemanlarımız ve farklı tip kaliteli araçlarımızla, sizlere taşınma hizmeti sunmaktayız. Evden eve nakliyat firmaları arasında üst sıralarda yer almayı başaran firmamız, bugüne kadar ortaya koyduğu başarılı çalışmalar sayesinde, bunu geniş bir kesime göstermeyi başarmıştır. Firmamız sigorta yaptırması sayesinde, insanların güvenini kazanmakta ve bu şekilde taşıma işlemine başlamadan önce, eşyalarınızı güven altına almaktadır.

Yaşanan farklı sebeplere bağlı olarak ev ya da iş yeri adresinizde değişiklik yapmak durumunda kalabilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde yaşanan adres değişikliği ise birçok sorun ile de karşılaşmanıza etki edebilir.

Ev ya da iş yerinizde bulunan tüm eşyanın toplanmasında planlı bir çalışma yapılması yerleşim açısından önemlidir. Aynı zamanda eşyaların balonlu naylon ile sarılarak koli ve paketlenmesi işlemleri de eşyanın sevki sırasında zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Tüm bu detaylara yer vermek fiziksel olarak yaşanacak olan yorgunluğun yanı sıra malzeme teminini de gerekli kılar.

Eşyanın yeni adrese nakledilmesi işlemi için uzman personel desteği ve araç temininde gerekliliğine ihtiyaç duyulur. Yaşanacak olan eşya sevki ile ilgili olarak tüm bu zorluklar ile mücadele etmek yerine evden eve nakliye hizmetini alabilirsiniz

Gölcük evden eve nakliyat hizmetinin alınmasında size destek sunan firmamız konusunda uzman ve de deneyim sahibi ekip ile eşyanızın herhangi bir zarar görmeden planlı olarak toplanarak yeni adresinize sevk edilmesini sağlar.

Gölcük Evden Eve Nakliye Avantajları

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın toplanması ve sonrasında yeni adrese nakledilmesi işlemlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekipten destek alarak kısa sürede taşınmanın da Gölcük evden eve nakliye avantajlarını elde edebilirsiniz.

Günlerce sürecek olan eşya toplama işlemi sadece saatler içinde tamamlanır. Kısa süre de sevk işlemi yapılarak yeni adresinizde de gerekli olan montaj işlemlerine yer verilir.

Evden eve nakliye işlemlerinizde eşyanızın zarar görmemesi için özenli paketleme işlemine yer açılır. Böylelikle hasar almadan sevk yapılır.

Tüm bu özenli çalışmaya karşın hasarın oluşması durumuna karşı ise eşyanız nakliye sigortası kapsamında nakledilir. Doğabilecek olan hasar ya da zarar durumunda eşyanızın bedelini almanızda mümkün olur.

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyaların taşınmasında evden eve nakliye hizmetimizden yararlanarak kısa sürede konforlu, güvenli ve garantili bir hizmete sahip olmanın yanında herhangi bir yorgunluk ve stres yaşamadan yeni adresinize eşyanızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliye Hizmet Başvurusu

Gölcük evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmanız için öncelikle firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz nakliye hizmet başvurusu yapmanız gerekir.

Yapacağınız hizmet talep başvurusu sonrasında konusunda uzman personelimiz taşınmaya konu olan eşya yükünün bulunduğu adresinize ulaşım sağlar.

Taşınmaya konu olan eşya yükünün bulunduğu adrese ulaşım sağlayan personelimiz ücretsiz eksper hizmetini sizlere sunar. Sunulan ücretsiz eksper hizmeti ile beraber ise hizmet bedeli belirlenir. Tarafınıza verilecek olan hizmet bedeline onay vermeniz durumunda işlemler başlatılır.

Evden Eve Nakliye Taşıma Sözleşmesi

Gölcük evden eve nakliyat hizmeti için yapacağınız başvuru sonrasında sunulacak olan hizmet talep ile belirlenen bedele onay vermeniz durumunda eşyalarınızın nakli için hizmet sözleşmesine yer açılır.

Hizmet sözleşmesinin hazırlanması ile beraber eşyanızın taşınması için firma tarafından sunulacak olan hizmetler ve hizmet bedelleri belirlenirken aynı zamanda hizmetin sunulacağı tarihte bu anlamda belirtilir.

Evden eve nakliye işlemlerinde düzenlenen taşıma sözleşmesi aynı zamanda tarafların yükümlülüklerini ve yükümlülüklerini gerçekleştirmemesi durumundaki yaptırımları da açık olarak ifade eder. İşlemlerde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından sunulacak olan işlemlerden yararlanırken aynı zamanda hizmet sözleşmesi ile beraber nakliye sigortasından da yararlanmanız sağlanır.

Nakliyat Sigortası

Evinizin ya da iş yerinizin eşyası en az sizin kadar bizim içinde değerlidir. Tüm eşyanızın hassasiyet ile toplanmasına ve taşınmasına destek olmaktadır.

Eşyanızın toplanması ve sevk edilmesi sırasında büyük itina gösteren firmamız verilen bu özveriye karşı eşyanızda yaşanan hasarın durumunda zararınız giderilmesi için nakliye sigortasından da yararlanmanız mümkün olur.

Evden eve nakliye işlemlerinde konusunda uzman firmamız eşyanızın sigorta kapsamında taşınmasına yer açarak güvenli ve garantili bir hizmetten yararlanmanıza destek olur.

Evden eve nakliye işlemlerinde eşyanızın taşınmasında görev alan firmamız sizlere profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanarak eşyanızın taşınmasına yer açmak için firmamız müşteri temsilcimize yapacağınız başvuru sonrasında hizmet alım işlemleri başlatılır. Hazırlanacak olan eksper raporuna belirlenen hizmet bedeline onay vermeniz durumunda ise düzenlenen sözleşmeye istinaden belirlenen tarihte işlemler başlatılır.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile