Hızlı, Titiz, Güvenli ve Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

Kandıra Evden Eve Nakliyat

Kandıra Evden Eve Nakliyat
Kandıra Evden Eve Nakliyat

Kocaeli’nın en güzide ilçelerinden bir tanesi olan Kandıra’da ikamet etmekte olan bireyler için, Kandıra evden eve nakliyat firması olarak, nakliye ve taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Gerek nakliye konusunda, gerekse de taşımacılık konusunda profesyonel elemanlar ile karşınıza çıkmaktayız. Hal böyle olunca da taşınma işlemi sizin için, sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde sona ermektedir.

Firmamızın bünyesinde yer alan asansörlü taşımacılık ve parsiyel taşımacılığı gibi hizmetler, insanların ilgisini çekmekte ve firmamızın popülaritesini de arttırmaktadır. Deneyimli elemanları ile başarılı işler çıkaran firmamız; fiyatlarının uygun olması sayesinde de her kesimden insana hitap etmeyi başarıyor. Bütçenize göre en iyi fiyatı sunan firmamız; bu şekilde taşınma işlerinizin daha tasarruflu ve daha güvenilir bir şekilde çözüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Kandıra evden eve nakliyat firması olarak bugüne kadar birçok kişiye hizmet vermiş bulunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde referansımız oldukça genişlemiştir.

Eşyalarınızı ilgili adresten yeni adrese taşırken özel olarak ambalajlayıp paketleyerek, büyük bir titizlik içerisinde tarafınıza tahsis edilmiş olan araca yüklemekteyiz. Yolda usta şoförümüz ile eşyalarınız kısa sürede ve güvenilir bir şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır. Orada da yine eşyalarınız aynı titizlikle yeni adresinize çıkarılmaktadır. Eğer oturacağınız kat yüksek ise; asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde bu süreç daha kısa bir hale getirilmektedir. Dışarıdan bir merdiven yardımı ile eşyalarınız ilgili kata kolayca çıkarılmaktadır.


İletişim Bilgileri
adresi Sultan Orhan Mahallesi 1105. Sk. No:10, 41400 Gebze / Kocaeli / Türkiye

telefon Telefon: 0 262 644 01 43

whatsapp Whatsapp: 0 507 703 08 01

email E-posta: info@kocaeliguvennakliyat.com


Çalışma Saatleri:

Pazartesi 08:00 23:59
Salı 08:00 23:59
Çarşamba 08:00 23:59
Perşembe 08:00 23:59
Cuma 08:00 23:59
Cumartesi 10:00 23:59
Pazar 10:00 23:59
İletişim Formu

Firmamızdan teklif almak için, sizden istenilen bilgileri yazınız!
Tarafınıza geri dönüş sağlanabilmesi için, lütfen bilgileriniz doğru olarak giriniz.

doğrulama kodu yenile